3 نکته ایمنی شنا برای شناگران جوان

ایمنی شنا برای یک تابستان سرگرم کننده و شاد ضروری است. شما نمی توانید بدون چند قانون مطمئن شوید که در امان هستید. حتما با شناگران جوان صحبت کنید (و همچنین با شناگران قدیمی!) در مورد اینکه چقدر مهم است که در هنگام شنا کردن در امان باشید و سالها به تفریح ادامه دهید. مجله آرامیس سعی براین داشته که همه موارد ضروری و کلیدی امنیت و آرامش در مورد شنا و تجهیزات استخری را به کاربران خود آموزش دهد.

شرکت پیشگامان توسعه آرامیس علاوه بر ارائه محصولاتی همچون: فیلترشنی کالمو، پمپ سیرکولاتور، پمپ ماساژ کالمو، پمپ تصفیه استارمکس و سایر محصولات دو برند کالمو و ایماکس به مطالب آموزنده در رابطه با استخر نیز می پردازد.

عاقلانه است که به طور جدی به همه شناگران اهمیت ایمنی شنا در ابتدای هر فصل را آموزش دهید. سپس باید قبل از هر شنا قوانین را به آنها یادآوری کنید. خب، مهم ترین نکات ایمنی چیست؟  در اینجا سه نکته ایمنی شنا برای با شناگران جوان وجود دارد.

همیشه با یک دوست شنا کنید!

یکی از مهمترین نکات ایمنی برای شنا این است که همیشه با یک دوست شنا کنید. شناکردن به تنهایی می تواند بسیار خطرناک باشد چون هیچ کس برای کمک به شما وجود ندارد اگر به آن نیاز داشته باشید. کودکان همیشه باید یک بزرگسال مسئول داشته باشند که بر شناکردن آنها نظارت داشته باشد. بچه ها هرگز نباید به تنهایی شنا کنند و مهم است که این واقعیت و دلایل آن را بدانند.

شناگران جوان خود را تشویق کنید تا دوستان شنا خوبی پیدا کنند. اگر شما بزرگسالی هستید که همیشه بر شنا نظارت می کنید، بازی هایی را در نظر گیرید که بچه ها لذت ببرند، میان وعده ها و نوشیدنی ها را برای هیدراته ماندن بیاورید و از مزایای آفتاب گرفتن استفاده نمایید. فقط همیشه مطمئن شوید که شناگران شما تحت نظارت هستند.

همچنین باید مطمئن شوید که سرپرست تعیین شده حواس پرت نیست. ثانیه ها در ایمنی شنا اهمیت دارند، پس سعی کنید روی شناگران خود تمرکز کنید و حواس پرتی ها را دور نگه دارید.

ایمنی شنا
ایمنی شنا

از وسایل ایمن و مناسب بهره گیرید!

یکی دیگر از نکات ایمنی شنا خوب اینست که لباس شنا ایمن و مناسب را در دست داشته باشید مانند جلیقه های نجات مورد تایید مربی و نجات غریق، اگر کودک یا بزرگسال نمی تواند شنا کند، هرگز به آن بی توجه نباشید. مطمئن شوید که آن شخص تجهیزات ایمنی مناسب برای ورود به آب را دارد.

نوآوری هایی مانند شناور شنا، لوله های داخلی یا نودل استخر برای غیر شناگران مناسب نیست. بچه هایی که هنوز شناکردن را یاد می گیرند باید جلیقه نجات داشته باشند تا وقتی بواسطه یک مربی خوب به صورت کامل شنا را یاد می گیرند نباید نکات ایمنی را فراموش کنند.

به عنوان صاحب استخر، ایده بدی نیست که یک قدم جلوتر بروید و جلیقه های نجات مختلف در اندازه های مختلف برای مهمانان بالقوه استخر داشته باشید. می توانید این چیزها را در طول زمان به دست آورید، و هرگز از اینکه شما نیاز به یک مهمان برای پوشیدن جلیقه نجات مناسب در حالی که در استخر شنا می کند، پشیمان نخواهید شد.

بازی و بازی ها را ایمن نگه دارید!

و در آخر، بازی را ملایم و مناسب نگه دارید. اگر شناگران بسیار جوانی دارید از بازی های خشن اجتناب کنید. وقتی بازی خیلی خشن می شود، احتمال وقوع تصادفات بیشتر است، بنابراین شناگران را تشویق کنید که به بازی های خود آگاه باشند. لازم نیست مثل پلیس عمل کنید اما باید تمام موارد درست را برای جلوگیری از آسیب دیدن لحاظ نمایید.

در پایان

ما در مجموعه پیشگامان توسعه آرامیس تمام توجه خود را روی ایمنی استخر، سونا و جکوزی پیاده سازی کرده ایم. آرامیس به عنوان اولین تامین کننده کالمو در ایران بهترین تجهیزات اعم از: فیلترشنی کالمو، پمپ سیرکولاتور، پمپ ماساژ کالمو، پمپ تصفیه استارمکس و … را تامین می نماید. شما می توانید با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره رایگان تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا