7 دلیل برای پوشش تابستانی

داشتن پوشش تابستانی از مزایای استخر به شمار می رود و تجربه شنا را بهبود می بخشد، در صرفه جویی هزینه و مزایای زیست محیطی نیز حائز اهمیت است. مجله آرامیس در اینجا برخی از مزایای کلیدی در مورد اینکه چرا باید از پوشش تابستانی استفاده شود می پردازد. به یاد داشته باشید برای داشتن استخر ایده آل علاوه بر تجهیزات مهم و کاربردی مثل: فیلترشنی کالمو، پمپ ماساژ کالمو، پمپ تصفیه استارمکس، پمپ سیرکولار و سایر تجهیزات باید موارد کلیدی آن را نیز در نظر گیرید.

چرا پوشش تابستانی برای استخر شما ضروری است؟

  1. جلوگیری از تبخیر آب:

پوشش به طور قابل توجهی از دست دادن آب را از طریق تبخیر کاهش می دهد، آب را صرفه جویی می کند و نیاز به پر کردن مکرر استخر را کم می کند.

  1. بهره وری انرژی:

با گرم نگه داشتن آب استخر و کند کردن تبخیر، انرژی کمتری برای گرم کردن استخر مورد نیاز است. این می تواند منجر به صرفه جویی قابل توجهی در صورتحساب انرژی شود، به ویژه اگر از پمپ حرارتی استخر استفاده نمایید.

پوشش تابستانی
پوشش تابستانی
  1. صرفه جویی در مراقبت از آب:

با تبخیر کمتر، محصولات مراقبت از آب، استخر را متعادل و تمیز نگه می دارند و بیشتر دوام می آورند و مقدار مورد نیاز را کاهش می دهند. این نه تنها پول را صرفه جویی می کند بلکه تاثیرات زیست محیطی را نیز کاهش می دهد.

  1. کنترل دما:

پوشش به حفظ گرما در آب استخر، به ویژه در طول شب یا در روزهای خنک تر، در به حداقل رساندن از دست دادن گرما کمک می کند.

  1. انسداد زباله:

پوشش برگ ها، خاک و سایر زباله ها را از بین می برد، استخر تمیزتر می شود، نیاز به تمیز کردن و فیلتر کردن را به حداقل میزان خود می رساند و طول عمر سیستم های فیلتر کردن استخر را طولانی می کند. اینجاست که عمر فیلترشنی کالمو و پمپ سیرکولاتور افزایش می یابد.

  1. کنترل جلبک:

با مسدود کردن نور خورشید، پوشش استخر در کاهش رشد جلبک تاثیرگذار است.

  1. کاهش نگهداری:

به طور کلی، استفاده از پوشش تابستانی به این معنی است که نگهداری کمتری برای حفظ استخر شما در بهترین شرایط لازم می باشد. این به شما زمان بیشتری می دهد تا از استفاده استخر خود لذت ببرید تا اینکه آن را حفظ نمایید.

در پایان

مجله آرامیس با بهره گیری از سیستم مدرن تمامی اطلاعات مختص به استخر، سونا و جکوزی را به شما ارائه می دهد. مجموعه پیشگامان توسعه آرامیس اولین واردکننده کالمو به کشور تمامی محصولات تخصصی و حرفه ای را در این راستا با گارانتی معتبر در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. تمام کالاها اعم از: فیلترشنی کالمو، پمپ ماساژ کالمو، پمپ تصفیه استارمکس، پمپ سیرکولار و … می توانید از ما تهیه نمایید جهت مشاوره رایگان با شماره های مندرج در سایت تماس به عمل آورید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا