درباره ما

تاریخچه

شرکت پیشگامان توسعه آرامیس :
با سال ها تجربه  به عنوان تنها نماینده انحصاری تجهیزات استخر،
سونا، جکوزی و پمپ های کالمو در ایران و نماینده رسمی تجهیزات استخر، سونا و جکوزی ایماکس در ایران فعالیت خود را آغاز نموده است .

پیشگامان توسعه آرامیس لازمه موفقیت خود را تکریم و احترام به حقوق مشتریان می داند و برای تحقق این امر، اقدام به تاسیس دپارتمان صدای مشتری نموده است تا بتواند در امر خدمت رسانی پیشگام باشد.

این شرکت به منظور انتقال تکنولوژی از کمپانی های اروپایی در صدد نشر اطلاعات در صنف تاسیسات ابران برآمده و اقدام به تاسیس دپارتمان فنی و مهندسی  نموده است.

با شد که بتوانیم حامی خوب مردم ایران زمین باشیم …….

 زمینه فعالیت شرکت پیشگامان توسعه آرامیس:

  • وارد کننده تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی برند کالمو
  • وارد کننده تجهیزات استخر، سونا و جکوزی برند ایماکس
  • وارد کننده پمپ های سیرکولاتور موتورخانه ای، تهویه و مطبوع برند کالمو

شرکت پیشگامان توسعه آرامیس:

آرامیس در ابتدای فعالیت خود اقدام به تاسیس دپارتمان آنالیز بازار نمود تا بتواند خلاء‌ها‌، کیفیت، قیمت و در نهایت میزان رضایت مشتریان را در خصوص تجهیزات استخر، سونا، جکوزی و پمپ های سیرکولاتور موتورخانه‌ای  موجود در بازار ایران را مورد ارزیابی قرار دهد و با توجه به نیازهای اساسی بازار ایران و اولویت‌بندی کالاها‌، اقدام به انتخاب کمپانی‌های خارجی نمود و نسل جدید  تجهیزات استخر ، سونا ، جکوزی و پمپ های سیرکولاتور موتور خانه‌ای را در سبد کالایی خود قرار نمود.
 آرامیس این تضمین را به شما می‌دهد که تجهیزات مربوطه از کیفیت و استاندارد‌های بین‌المللی لازم برخوردار است و مطابق با سیستم لوله‌کشی و سایر تجهیزات موتور خانه در ایران طراحی شده است و به طور کامل با شرایط نصب، راه اندازی و آب و هوایی ایران سازگاری کامل دارد.

تلاش آرامیس بر این بوده است که با توجه به نیاز اساسی بازار ایران، سبد کالایی خود را برای کاربری های مختلف تامین کند به عبارت دیگر می‌توان گفت که تجهیزات کاربری های ویلایی‌، مسکونی و تجاری توسط شرکت پیشگامان توسعه آرامیس تامین و عرضه می‌گردد‌.

یکی از بزرگترین دغدغه مشتریان‌، شرایط بعد از خرید کالا می‌باشد چرا که به هر حال مشتریان گرامی هزینه‌های هنگفتی را  برای احداث‌، تاسیسات و راه اندازی استخر‌، سونا و جکوزی ویلایی و عمومی پرداخت می‌نمایند و به هر حال بعد از گذشت زمان ( بسته به کیفیت کالا)  تجهیزات دچار فرسودگی و استهلاک می‌شوند و باید زمان بسیار زیادی را برای تهیه  قطعات یدکی صرف نمایند  و بعضا دیده شده است که مشتریان از تهیه قطعات یدکی مربوط به کالای معیوب‌، نا امید می‌شوند و مجبور به تعویض کامل کالا می گردند. اما آرامیس در ابتدا اقدام به دپوی قطعات یدکی کالاهای مربوطه کرد و سپس کالاها را در سراسر کشور توزیع نمود و با توجه به کیفیت محصولات، دوام و طول عمر بالای تجهیزات، پس از گذشت سال ها، در صورت بروز هر گونه نقص فنی، به‌راحتی قطعات یدکی مورد نظر را در اختیار خریداران عزیز قرار دهند  چرا که هموطنان عزیز ایران زمین از بهترین ها هستند و لایق بهترین‌ها می‌باشند.

آرامیس بر این معتقد است که یکی از راز و رمزهای موفقیت هر مجموعه ای، تکریم حقوق مشتریان است و همیشه شعار زیر را سرلوحه فعالیت‌های سازمانی خود قرار می‌دهد : ” همیشه حق با مشتری است حتی اگر در واقعیت حق با مشتری نباشد. ”

چشم انداز و اهداف سازمانی پیشگامان توسعه آرامیس

ثبات و قیمت گذاری مناسب در بازار ایران

حجم بالای معاملات و پشتوانه اعتباری و مالی شرکت پیشگامان توسعه آرامیس سبب شده است که با گرفتن امتیازات و مزایا از شرکت‌های تولیدکننده به نام و معروف از جمله اخذ تخفیف‌های مناسب بتواند همواره قیمت‌گذاری منصفانه و مناسبی داشته باشد و امروزه این شرکت یکی از عوامل اصلی در  ارائه قیمت رقابتی و جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها در زمینه فعالیت خود در  بازار ایران میباشد

ارتباطات بین المللی موثر با کمپانی های اعظم

سابقه و قدمت پیشگامان توسعه آرامیس در تعاملات تجاری با کشورهای شاخص صنعتی اروپایی و آسیایی، پشتوانه اعتباری و مالی مناسبی برای شرکت ایجاد نموده است که به موجب آن، بحران تحریم‌های بین‌المللی کنونی، کمترین خللی در مبادلات تجاری این شرکت ایجاد نکرده است.

عینیت بخشیدن به اهداف شرکت

پیشگامان توسعه آرامیس” در طول فعالیت خود با دنبال کردن خط مش اصلی خودکه تامین کالا با کیفیت  عالی  و قیمت مناسب بوده است توانسته ،  سبد کالایی خود را در چندین برند معتبر توسعه دهد.

توسعه بازار و گسترش شبکه نمایندگی فروش در سرتاسر کشور

پیشگامان توسعه آرامیس با توجه به تعریف سیاست قیمتی مناسب برای هموطنان عزیز ،  اقدام به اخذ نمایندگی و توسعه بازار خود در سرتاسر کشور نموده است تا واسطه ها  را حذف نموده و بستر یکسان سازی قیمت را برای مشتریان در شهرها و شهرستان های مختلف ایران  فراهم آورد.

تامین قطعات اصلی و اورجینال از کمپانی های سازنده و تضمین 100% اصالت آن

به دلیل وجود قطعات یدکی  بی کیفیت  مشابه در بازار ایران ، شرکت پیشگامان توسعه آرامیس این تضمین را به مشتریان عزیز خود  می دهد که کالاها و قطعات یدکی 100%اورجینال بوده  و مستقیما از کمپانی های اصلی تامین می گردد.

Scroll to Top
اسکرول به بالا