مشکلات رایج در تامین آب واحد مسکونی و آپارتمانی چیست؟

با توجه به اینکه مشکل تامین آب واحد مسکونی در شرایط کنونی کشور، هموطنان گرامی را دچار چالش کرده است در این مقاله مجله آرامیس سعی برآن دارد که با راهنمایی و ارائه اطلاعات مناسب مسیر را برای عزیزان هموار سازد. مجموعه پیشگامان توسعه آرامیس بهترین پمپ تصفیه استخر، پمپ تصفیه جکوزی را در دو برند کالمو و ایماکس ارائه می دهد و می توانید فیلتر شنی استخری ارزان قیمت و همینطور فیلتر جکوزی ارزان قیمت را از ما تهیه نمایید.

مشکلات رایج در تامین آب واحد مسکونی و آپارتمان

  1. کاهش فشار آب در هر یک از شیرهای آبگرم و سرد
  2. روشن‌نشدن پکیج و یا آبگرمکن به دلیل فشار پایین آب
  3.  کاهش فشار آب در زمان باز‌شدن دو دوش یا دو شیر آب همزمان
  4. سرد و گرم‌شدن آبگرم
  5.  کاهش فشار و عدم آبگیری لباسشویی، یخچال ساید و ….
پمپ تصفیه استخر
پمپ تصفیه استخر

برای رفع مشکلات مذکور فقط کافیست از یک پمپ بی‌صدا و کم استهلاک در مسیر آب ورودی به واحد آپارتمان ( در مسیر شیر فلکه آب سرد ورودی ) نصب نمود. که برای انتخاب پمپ مورد نظر دو انتخاب در پیش رو دارید:

1- استفاده از پمپ‌های تکفاز دور ثابت مانند‌: پمپ‌های محیطی‌، بشقابی، جتی، دو پروانه

این پمپ‌ها از ابعاد بزرگتری برخوردار هستند و به نسبت جریان مصرفی بالایی دارند و برای خاموش و روشن‌شدن نیازمند یک کلید اتوماتیک یا ست کنترلر هستند. این پمپ‌ها به نسبت طول عمر پایین‌تری دارند و در زمان استارت‌زدن و دریافت جریان راه‌اندازی باعث ایجاد نویز بر روی سایر وسایل برقی منازل می‌گردد این پمپ به واسطه صدای زیاد گزینه مناسبی برای کارکرد در داخل واحد و منازل نیستند چرا که آسایش و آرامش را به طور کامل از اهالی محل سلب می نماید.
همچنین حداکثر دمای آب ورودی به پمپ 43 درجه سانتی‌گراد می‌باشند و از این موضوع می‌توان دریافت که نمیتوان آن را در مدار آب گرم نصب نمود و دچار صدمه و آسیب خواهند شد.

از معایب عمده این نوع از پمپ‌ها می توان به به کارکرد با یک سرعت یکنواخت اشاره کرد برای مثال در بعضی مواقع لازم است که فشار آب کم باشد و در ساعاتی دیگر از شبانه روز فشار آب بیشتر قاعدتا این پمپ ها قابلیت تنظیم فشار آب را ندارند.

 2- استفاده از پمپ‌های هوشمند:

این پمپ‌ها از ابعاد بسیار کوچکتر و کم حجم برخودارند و از یک برد الکترونیک، صفحه نمایش هوشمند و فلوسوئیچ به منظور ارسال فرمان خاموش و روشن بهره گرفته است، زمانیکه شیر آب باز شود به صورت اتوماتیک پمپ روشن و زمانیکه شیر آب بسته شود پمپ به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد همچنین این پمپ‌ها به دلیل بهره گیری از موتور براش لس دارای طول عمر بسیار بالایی هستند و در زمان کارکرد بر روی سایر لوازم خانگی نویزی ایجاد نمیکند و به دلیل تغذیه از ولتاژ 24 ولت مستقیم، آسیبی برای سیم کشی ساختمان‌ها نخواهند داشت. به لطف بهره‌گیری از موتور براش لس صدای تولیدی بسیار کم و آرامش محیط را تحت شعاع قرار نخواهند داد.
در این پمپ‌ها حداکثر دمای آب 90 درجه سانتی‌گراد می‌باشد و از این موضوع می‌توان دریافت که هم در مسیر آب سرد و هم آبگرم قابل نصب خواهد بود برای مثال در لوله خروجی آب داغ پکیج، آبگرمکن برقی و یا گازی و ….
پمپ افزایش فشار هوشمند داخل واحد کالمو با بهره‌گیری از تکنولوژی روز اروپا و صفحه نمایش هوشمند قابل تنظیم، برای همیشه مشکلات رایج در تامین آبگرم / سرد مدار بهداشتی را برطرف نموده است.

کلام آخر

برترین پمپ تصفیه استخر و پمپ تصفیه جکوزی را از مجموعه پیشگامان توسعه آرامیس تهیه کنید تمامی تجهیزات استخر، سونا و جکوزی اعم از فیلتر استخری ارزان قیمت و فیلتر جکوزی ارزان قیمت در آرامیس در دو برند کالمو و ایماکس در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد با یک تماس از مشاوره‌های حرفه ای آرامیس برخوردار شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا