5 نکته برای طراحی استخر مدرن

آیا به زیبایی شناسی شیک و مدرن برای طراحی استخر خود علاقه مندید؟ اکثر استخرهای مدرن مینیمالیستی هستند، به این معنی که نیاز نیست چیزی اضافه کنید، بلکه داشتن ظاهری ساده و شیک کفایت کند. وقتی برای استخر جدیدتان برنامه ریزی می کنید، این پنج ویژگی برای طراحی استخر مدرن و شیک در نظر بگیرید. با دنبال کردن مجله آرامیس در مسیر درستی برای طراحی قدم برمی دارید. مجموعه ما اولین واردکننده کالمو به ایران است که امکان خرید تمامی محصولات اعم از: فیلترشنی کالمو، پمپ تصفیه کالمو، پمپ ماساژ کالمو، پمپ تصفیه استارمکس، پمپ سیرکولاتور و سایر تجهیزات استخر، سونا و جکوزی را ارائه می دهد.

  1. حداقل ویژگی های استخر

اکثر استخرهای مدرن بسیار ساده طراحی می شوند. تعدادی استخر مدرن وجود دارد که چیزی بیش از چند قطعه مبلمان حیاط در عرشه و شاید برخی از نورپردازی ساده ندارند. اگر می خواهید چیزی به استخر و فضای اطراف اضافه کنید از نورپردازی های جذاب بهره گیرید. مهم ترین نکته در یک استخر مدرن استفاده از تجهیزات با کیفیت است که دو برند ایماکس و کالمو این امکان را برای شما فراهم می سازند که بهترین ها را انتخاب نمایید. استفاده از محصولات با کیفیت در زمینه فیلترشنی و پمپ سیرکولاتور بقای استخر شما را نیز افزایش می دهند.

  1. نورپردازی کلاسیک استخر

وقتی در حال طراحی یک استخر مدرن و شیک هستید، باید به دنبال انتخاب های کلاسیک و ظریف نورپردازی باشید. گودال های آتش متقارن، شمع های شناور محیطی و چراغ های مشعل ساده را در نظر بگیرید. به خاطر داشته باشید که کم ارزش بودن لزوما به معنی کوچک بودن نیست. به عنوان مثال، گودال های بزرگ آتش با سبک های بسیار مدرن وجود دارد.

 طراحی استخر مدرن
طراحی استخر مدرن
  1. مبلمان ساده و مدرن حیاط

مهم است که به یاد داشته باشید که فضای استخر برای استراحت و آرامش طراحی می شود. به همین ترتیب، مبلمان حیاط استخر باید آرامش و راحتی را ترویج دهد. به دنبال صندلی های نشیمن جذاب، قطعات حصیری با بالش های بزرگ، مبلمان چوبی ساده و میزهای حیاط شیشه ای با چترهای خنثی باشید.

  1. سطح عرشه مدرن

مهمترین جنبه انتخاب مواد و طراحی عرشه این است که آنها با خانه و محوطه سازی هماهنگ شوند. این فرآیند تضمین می کند که کل ملک دارای زیبایی شناسی مدرن منسجم خواهد بود. اگر وقت خود را برای انجام این کار صرف نکنید، یک استخر مدرن ممکن است در محیط خود جای خود را نداشته باشد.

  1. هندسی: شکل طراحی استخر مدرن

شکل هندسی استخر می تواند به ایجاد یک طراحی براق و ساده کمک کند. مستطیل شکل برجسته ای برای طراحی استخر مدرن بکار می رود که فضای کلاسیک را نیز القا می کند. تا زمانی که به طور منظم به روز رسانی عناصر اطراف استخر را ادامه دهید، قادر خواهید بود یک استخر مدرن و هندسی را برای سال های زیادی حفظ کنید.

کارشناسی طراحی استخر

سادگی در طرح های مدرن استخر چیزی است که آنها را برجسته می کند. وقتی نوبت به ایجاد یک فضای بیرونی زیبا می رسد که شامل زیبایی شناسی مدرن است. مجموعه پیشگامان توسعه آرامیس امکان مشاوره رایگان را برای کاربران خود فراهم می سازد.

کلام آخر

اولین واردکننده کالمو به کشور مجموعه آرامیس است از این رو ما تمام خواسته های مشتریان را در زمینه خرید تجهیزات استخر، سونا و جکوزی فراهم می سازیم. به راحتی می توانید تمامی محصولات مربوطه مثل: فیلترشنی کالمو، پمپ تصفیه کالمو، پمپ ماساژ کالمو، پمپ تصفیه استارمکس، پمپ سیرکولاتور و … را از ما تهیه کنید. با یک تماس از کارشناسی رایگان ما بهره گیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا