8 طرح استخر شنا

از استخرهای سنتی به شکل کلیه با وان حمام گرم دایره ای تا استخر های مدرن به شکل L با زاویه های تند، می توانید طرح استخر شنا مناسب برای چشم انداز خود از یک واحه حیاط پشتی پیاده سازی نمایید. مجله آرامیس در اینجا هشت طرح محبوب استخر شنا وجود دارد که برای طیف وسیعی از بودجه ها و زیبایی شناسی سبک ساخته شده تا بتوانید امکانات را تصور کنید.

  1. استخر شکل کلیه + وان حمام گرم

این دوتا تصویر کلاسیک ترکیبی از استخر شنا است که صاحبان خانه در میلیون ها حیاط پشت خانه ساخته اند. یک استخر با لبه های گرد، نیمکت های شنا و طیف وسیعی از عمق کف را تصور کنید، آماده برای شناگران در سنین مختلف، ارتفاع و سطح راحتی آن را با کناره های گچ کاری، لبه سنگفرش یا روبان های کاشی پیچیده سفارشی کنید. این استخر سنتی است به دلیل سهولت دسترسی، طیف وسیعی از کاهش گزینه های مادی را در بر می گیرد.

هیچ مجموعه ای از استخر به شکل کلیه بدون وان حمام گرم کامل نیست. این مکان مناسب برای آب درمانی است. وقتی برای شنا کردن خیلی سرد بود، یک وان حمام گرم یک راه کار عالی برای بازیابی و استفاده در تمام طول سال است. با ارتقاء هایی مثل: فیلترشنی، پمپ تصفیه کالمو، پمپ ماساژ کالمو، پمپ سیرکولاتور، کنترل از راه دور جت های آبی، کنترل دمای دقیق و گزینه های روشنایی LED ، فانتزی شوید.

طرح استخر شنا
طرح استخر شنا
  1. استخر های بی نهایت

فضایی که برای هتل ها با مناظر طبیعی گسترده یا آسمان خراش ها با مراکز تفریحی لوکس اختصاص داده شده بود، بی نهایت طراحی استخر امکان پذیر است. سازندگان می توانند استخر های بلند شیک ایجاد کنند که در سه طرف با یک عرشه سفارشی بسته بندی شده و در سمت چهارم به یک “قطره” صاف و صاف باز می شوند.

این به استخر یک پایان صاف و شیشه ای و توهم نوری یک استخر را می دهد که تا افق گسترش می یابد. چه حیاط پشتی شیب دار داشته باشید، می توانید به یک استخر بی نهایت زیبا و سفارشی برگردید.

  1. استخرهای سرپوشیده

حداکثر راحتی و حفاظت را با یک استخر سر پوشیده به حداکثر برسانید. یک ساختار جزئی با سقف و دیوارهای باز یا یک ساختار کاملا تمام شده برای نگهداری استخر خود بسازید. یک ساختار کامل به شما کنترل کامل آب و هوا را می دهد تا بتوانید در طول زمستان، زمانی که باران می بارد، و زمانی که گرما خورشید برای استراحت در فضای باز بیش از حد است، شنا کنید. استخر های داخلی می توانند به اندازه ای که دوست دارید کوچک یا بزرگ باشند. آنها همچنین انتخاب مناسبی برای حیاط پشتی با درختان سبز برگدار هستند.

  1. استخرهای شکل هندسی

با انتخاب شکل هندسی برای استخر خود، همه چیز را تکان دهید. یک طراحی منحصر به فرد با زاویه های واضح، طرح های جدید یا یک شکل l مدرن را انتخاب کنید که به شما اجازه می دهد از یک طرف استخر با دوستان لذت ببرید در حالی که بچه های شما در طرف دیگر بازی می کنند. سازندگان استخر امروز می توانند اشکال متنوع تر و سفارشی ایجاد کنند که به راحتی با فضای شما مطابقت داشته باشد.

  1. استخرهای چند سطحی با آبشارها

اضافه کردن برخی از ویژگی های هیجان انگیز آب به حیاط با یک استخر چند سطح، آن را مانند گرفتن دو استخر در یک! یک استخر بالا و یک استخر پایین می تواند یک جریان شبیه به استراحتگاه در فضا ایجاد کند، در حالی که به شما فضای بازی های آبی و استراحت می دهد.

وقتی دو سطح را با یک ویژگی آبشار متصل نمایید، طراحی شما به یک بهشت منسجم تبدیل می شود. یک موضوع گرمسیری با صدای آب شتابان که از لبه استخر بالا به استخر پایین می رود را در نظر بگیرید که آب با ظرافت سقوط می کند.

  1. استخر های “پارک آبی”

می خواهید حیاط پشتی خود را به یک فضای بازی برای گردهمایی های خانوادگی یا شب های سرگرم کننده در خانه تبدیل کنید؟  استخر شنا خود را با ویژگی های پارک آبی بسازید که استخر شما را به یک انفجار تبدیل می کند.

اسلاید های آبی که آبشارها مستقیما در آنها ساخته شده اند برای یک تجربه واقعی تر از اسلاید آب، جت های اسپری که آب را از هر طرف استخر شلیک می کنند و دیوارهای بارانی که به پایین می آیند همه گزینه های مورد تایید بچه ها هستند. این ویژگی ها می توانند جذاب تر و شیک تر به نظر برسند وقتی که از ابتدا در طراحی استخر شما ساخته شده اند.

  1. استخر شنا با آشپزخانه در فضای باز

در عوض، یک استخر بسازید که یک مکان شیک برای بزرگسالان باشد، با یک آشپزخانه بیرونی الهام گرفته از استراحتگاه، که تا حدی در امتداد یک لبه استخر غرق شده است. طرح هاي خوب ساخته شده عمق کاملي با فضاي بالا دارند پس هيچ خطري براي پاشيدن يا آب استخر در منطقه آماده سازي وجود نداره برای یک ویژگی فوق العاده شیک، صندلی ها را در سمت استخر پیشخوان نصب کنید تا بتوانید به راحتی استراحت کنید.

  1. استخر پایین سیاه و سفید

طرح های استخر امروز بیشتر از هر زمان دیگری با مواد و زیبایی شناسی بازی می کنند. برای یک سبک فراموش نشدنی، یک استخر سیاه را انتخاب کنید. این یک کنتراست مرسوم، مد روز در برابر بتن سفید استارک فراهم می کند، به خصوص اگر شما یک استخر مربع یا مستطیل دارید. رنگ تیره همچنین به گرم شدن آب کمک می کند تا در هوای سرد راحت تر باشد.

در پایان

این که آیا طراحی استخر که انتخاب می کنید ساده یا عجیب است، کشف تمام امکانات می تواند به شما کمک کند تا شکل، طرح و ویژگی های مناسب را برای اطمینان از داشتن استخر رویاهای خود تصور کنید. هنگامی که شما یک چشم انداز برای اقامت ایده آل خود دارید برای تهیه تجهیزاتی همچون: فیلترشنی، پمپ تصفیه کالمو، پمپ ماساژ کالمو، پمپ سیرکولاتور و … با مجموعه پیشگامان توسعه آرامیس تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا