چرا بايد تابستون استخرم رو بپوشونم؟

پوشش استخر برای حفظ امنیت برای فصل زمستان عالی است. اما ممکن است فکر کنید، ” آیا باید در تابستان استخرم را بپوشانم؟ “پوشش استخر فقط برای زمستان نیست. ممکن است در مورد تمام راه هایی که می توانید از استفاده از آنها در تابستان بهره مند شوید، بهره گیرید. بیایید همراه با مجله آرامیس در مورد راه هایی که می توانید از پوشش استخر خود در طول تابستان استفاده کنید، بحث کنیم. ما در بیشتر مواقع به استفاده از تجهیزات استخری همچون: فیلترشنی کالمو، پمپ ماساژ کالمو، پمپ تصفیه استارمکس، پمپ سیرکولار و … اشاره نموده ایم حالا اینجا به موارد ایمنی و اهمیت پوشش می پردازیم.

بايد تابستون استخرم رو بپوشونم؟

ما در مجله آرامیس نمی گوییم که این کاملا ضروری است، اما قطعا برخی از مزایای وجود دارد. بنابراین، در حالی که ما نمی گوییم نیاز به پوشش استخر در تابستان وجود دارد برخی از مزایای بسیار جالب و روشن برای پوشش استخر در تابستان که در نظر گرفته نشده است.

پوشش استخر تابستانی می تواند پول شما را پس انداز کند!

یکی از مزایای بالقوه پوشش استخر در تابستان این است که می تواند تبخیر آب و مواد شیمیایی موجود در آن را کاهش دهد. تبخیر یک فرآیند آهسته است، اما بر سطح آب و استفاده از مواد شیمیایی تاثیر می گذارد. شما در واقع می توانید انتخاب کنید که استخر خود را در روزهایی که از آن استفاده نمی کنید بپوشانید و از تبخیرهایی که از روزهای طولانی قرارگرفتن در معرض آفتاب رخ می دهد جلوگیری نمایید.

جلوگیری از این تبخیر به این معنی است که شما مجبور نخواهید بود که به طور مکرر از استخر خود استفاده کنید و بخشی از مصرف شیمیایی خود را حفظ خواهید کرد. در واقع یک راه واقعا هوشمندانه برای رسیدن به ارتفاع کارایی برای استفاده شیمیایی است.

تابستون استخر
تابستون استخر

پوشش استخر تابستانی و صرفه جویی در زمان

علاوه بر صرفه جویی در هزینه، یک پوشش استخر نیز می تواند کمی وقت شما را صرفه جویی نماید. استفاده از پوشش استخر در تابستان می تواند به شما کمک کند تا زمان صرف شده برای تمیز کردن زباله های استخر خود را با جلوگیری از ورود آن به حداقل برسانید.

اگر در طول شب های تابستان که شناکردن را تمام کرده اید، استخر خود را بپوشانید ، مجبور نخواهید بود قبل از شنا کردن صبح روز بعد، آب را از بین ببرید. یا اگر می دانید که پیش بینی آب و هوا شامل طوفان یا باد شدید است، پس شما نگران این نخواهید بود که یک تن از زباله ها را از استخر خود خارج کنید اگر قبل از ورود آب روی آن را بپوشانید. پوشش استخر تابستانی هم می تونه وقتت رو صرفه جویی کنه!

شما می توانید گرما را با پوشش استخر نگه دارید!

و در نهایت، یک پوشش استخر تابستانی می تواند به استخر شما کمک کرده تا کمی گرما را حفظ کند. حتی در تابستان، که دما پایین می تواند به 50 درجه برسد. این بدان معنی است که اولین چیزی که در صبح برای شنا کمی سرد است، اما پوشش استخر تابستانی می تواند کمک کند تا بخشی از گرما روز را در طول شب حفظ نمایید. حتی فقط چند درجه می تواند تفاوت ایجاد شود و شما می خواهید تمام زمان شنا را دریافت کنید.

کلام آخر

در نهایت، پوشش استخر حتی در طول تابستان نیز مزایای خود را دارد. پس هر چیزی که استخر شما نیاز دارد، تیم حرفه ای آرامیس آماده کمک به شما است. از ساخت استخر تا آبگرم شنا، ما گزینه های مورد نیاز زیادی برای تهیه تجهیزاتی همچون: فیلترشنی کالمو، پمپ ماساژ کالمو، پمپ تصفیه استارمکس، پمپ سیرکولار و …داریم. جهت مشاوره رایگان با اولین واردکننده کالمو تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا