5 نکته کلیدی برای موقعیت ایده آل استخر شنا

معمولا بهترین موقعیت برای استخر ایجاد حریم خصوصی مناسب است و در دیگر اینکه باید در فصول مختلف و شرایط محیطی، استخر در موقعیت مناسبی قرار گیرد. با مجله آرامیس همراه باشید تا 5 نکته کلیدی برای موقعیت ایده آل استخر شنا را بیان کنیم!

یک سوال ضروری: استخر شنا را کجا قرار دهیم؟ این موضوعی که مجله آرامیس در ابتدا به صورت گسترده به آن می پردازد و در ادامه ملاحظات برقراری استخر را مورد بحث قرار می دهیم. جایی که استخر قرار می گیرد باید دمای آب، ظاهر و فضا قابلیت استفاده داشته باشد.

1-قرار دادن استخر شنا در حیاط های کوچک تر

محبوب ترین روش در یک فضای محدود اینست که استخر را در برابر یک ویژگی موجود و مرزدار قرار دهید، زیرا این کار فضای موجود را به حداکثر می رساند. شما حتی در یک فضای کوچک هم می توانید استخر داشته باشید.

خرید تجهیزات استخر مناسب برند کالمو مثل پمپ سیرکولاتور، فیلتر شنی کالمو، پمپ سیرکولاتور خطی، پمپ تصفیه کالمو و سایر کالاها کیفیت استخر شما را به حداکثر میزان خود می رساند.

استخر شنا
استخر شنا

2-زیبایی شناسی و امکانات خانه

لذت بردن از استخر فقط شناکردن در آن نیست. بیشتر صاحبان استخر از تماشای آب لذت می برند. پس به نوعی استخر نقطه کانونی منزل شما به شمار می رود.

با ایجاد یک فضای مناسب و یک طراحی زیبا بواسطه گیاهان حتی می توانید محیط داخلی و خارجی را با هم ادغام کنید.

اگر قصد دارید اسپا هم بزنید خنک ترین گوشه فضا را انتخاب کنید، این یک راهکار عالی برای استفاده از آن در چهار فصل سال می باشد.

“شما زمان بیشتری را صرف لذت بردن از منظره استخر خود خواهید کرد در حالی که استراحت می کنید و سرگرم هستید تا اینکه در آن شنا کنید.”

3-ایمنی

ایمنی از اصلی ترین موارد می باشد چرا که یکی از طرفداران استخر کودکان هستند، حتی اگر آنان شناگران قوی باشند باید محیط امن و مطلوبی برای آنها تعبیه کرد.

قرار دادن حصار یا رعایت تمام نکات ایمنی سلامتی فرزندان شما را تضمین می کند، اطراف استخر باید از طراحی مناسبی برخوردار باشد تا کودکان آسیب نبینند.

استفاده از تجهیزات مناسب برندهای معتبر کالمو یا ایماکس ایمنی را به طور فزاینده ای افزایش می دهد. انتخاب پمپ سیرکولاتور، فیلتر شنی، پمپ تصفیه کالمو می تواند نقش موثری در حفاظت از محیط داشته باشد.

4-موانع ساخت آسان

یکی دیگر از ملاحظاتی که مجموعه پیشگامان توسعه آرامیس مورد بررسی قرار می دهد موانع موجود می باشد. همیشه باید موانعی مثل فاضلاب ها، آب گیرها هنگام بارندگی، گاز و برق را در نظر گرفت، نادیده گرفتن موانع می تواند هزینه های هنگفتی را به شما تحمیل کند.

نباید ساخت استخر به طبیعت شما آسیب بزند، وجود سنگ ها و درختان می توانند موانعی بزرگی محسوب شوند اما یک طراحی ایده آل امکان بهره گیری از طبیعت به همراه فضای مناسب برای شنا را فراهم می سازد.

پمپ سیرکولاتور خطی
پمپ سیرکولاتور خطی

5-عوامل موثر در بهره وری هزینه

به عنوان تواناترین شرکت در زمینه تجهیزات استخر، سونا و جکوزی با یک مهندسی درست امکان بهره وری از استانداردها و کاهش هزینه ها میسر می گردد.

  • شیب

شیب بلوک می تواند یک عامل هزینه ای باشد و با انتخاب مکان مناسب برای استخر این هزینه به میزان چشمگیری کاهش می یابد.

  • تجهیزات

استفاده از تجهیزات معتبر و استاندارد از دو برند کالمو و ایماکس تاثیر بسزای در بهینه سازی هزینه ها دارد. کالمو کارآمدترین تجهیزات را ارائه می دهد.

پمپ سیرکولاتور کالمو، پمپ سیرکولاتور خطی، پمپ ماساژ کالمو، پمپ تصفیه کالمو، فیلتر شنی کالمو و … از ایده آل ترین کالاهای به کار رفته در استخرها می باشد.

در پایان

مجموعه پیشگامان توسعه آرامیس قادر است که تمامی محصولات دو برند معتبر کالمو و ایماکس را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. برای خرید پمپ سیرکولاتور کالمو، پمپ سیرکولاتور خطی، پمپ ماساژ کالمو، پمپ تصفیه کالمو، فیلتر شنی کالمو و … با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما بهره گیرید تا انتخاب درست در محیطی زیبا داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا